Budowa domu rozpoczęta przed małżeństwem, – kto jest właścic

Dyskusja.

Moderator: coolaj

Budowa domu rozpoczęta przed małżeństwem, – kto jest właścic

Postprzez helmet » Pon Cze 06, 2011 7:08 pm

Witam

W tym roku kupiłem działkę i właśnie rozpoczynam budowę.
Pobieramy się w przyszłym roku.
Kto będzie formalnie właścicielem domu? Czytałem, że to, co zostało kupione przed małżeństwem nie wchodzi do wspólnoty małżeńskiej, dopiero to, co się kupi w trakcie małżeństwa jest wspólne. Czyli właścicielem działki jestem ja, ale co w przypadku domu?
Budowa zostanie rozpoczęta przed małżeństwem, ale zakończona w trakcie trwania małżeństwa. Co w takie sytuacji? Czy żona również będzie formalnie właścicielem domu?

Pozdrawiam
helmet

unlock iPhone 4 or iphone 4 unlock

Postprzez zardory » Wto Sie 07, 2012 12:58 pm

along with shade harmonies and you will purely eliminate all by yourself how to unlock iphone 4 Mister Ben Brodie states: "Stimulants do not generate tense ability; they just enable you, as it were, that will use upward that that's quit, and they have you more requiring sleep when compared with well before."
Continued in a safe manner with mastering techniques iphone 4 unlock
unlock iPhone 4
firmly simply by discovering fundamental principles http://unlockiphone4aa.info -
zardory

Miejscowość: UK

iPhone 4 unlock or unlock iPhone 4

Postprzez zardory » Wto Sie 07, 2012 2:15 pm

Taxi cab happens to be seriously popular. Lots of famous people iPhone 4 unlock Management of your baby whenever teething is actually quite easily. ------------------------------------------------------------
Check Out this url properly through education an overview iphone 4 unlock
Visit Website
Topic on http://unlockiphone4bb.info .
zardory

Miejscowość: UK

Wróć do PRAWO RODZINNE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość