Kurator sądowy

Dyskusja.

Moderator: coolaj

Kurator sądowy

Postprzez novik26 » Nie Lut 28, 2010 10:14 pm

Witam. Posiadam rozwód z była żoną ponad 5 lat. Syn na początku przebywał u matki placiłem alimenty regularnie. Przez postanowienie sądu złożone przez moja osobę odnośnie widzeń wtorki czwartki regularnie widziałem się z synem. Następnie syn 10L uciekał od matki do mnie ze szkoły złożyłem do Sądu rodzinnego ZMIANĘ WYROKU ROZWODOWEGO syn został u mnie i jest nadal Sąd nadał KURATORA który przychodzi a w postanowieniu nic nie jest o nim wzmienione wypytuje o moje i obecnej żony zarobki zachowanie syna w szkole. PYTANIE czy kurator jest dla całej rodziny czy dotyczy tylko moje dziecko jak pozbyć się ? Mieszkam w małej miejscowości i ludzie dają głupie docinki ,że nie potrafimy z żoną zajmować się dzieckiem , w szkole NO MA KURATORA TO PEWNIE ŁADNY AS i tego typu nauczyciele też inaczej patrzą na zachowanie takiego ucznia. CO ZROBIĆ ?
novik26

Re: Kurator sądowy

Postprzez gregg49 » Śro Sty 12, 2011 11:34 am

Jestem Kuratorem Sądowym i jedyne co mogę Panu poradzić to sprawdzenie postanowienia Sądu gdyż tylko na takiej podstawie kurator może do was przychodzić.
gregg49

Wróć do PRAWO RODZINNE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość